Skip to content


Šumava


Šumava

Postby T/Sgt Milewski » Wed 21. Jul 2010 21:28:24

Kdo z 4th AMD jede na tu softovou akci v srpnu na Šumavu ?
Myslím že tohle už asi budou jediné bojovky které lze v současné době dělat. Každopádně to tam prý pokaždý stojí za to.
T/Sgt Milewski
 


Re: Šumava

Postby Flint » Thu 22. Jul 2010 17:20:32

Já se bohužel nebudu účastnit a to kvůly brigádě. Myslim že mě máte plný zuby na skoro každé akci, tak vám musim dát menší oddych ;-)
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Šumava

Postby T/Sgt Milewski » Thu 22. Jul 2010 22:39:31

No tak sláva. Dědek nejede. :roll: Tak to já určitě pojedu :lol:
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Šumava

Postby betters » Mon 26. Jul 2010 21:57:22

No minulý rok to bylo super :) . Letos bych měl jet taky. Ale zatím nevím co budu mít do ruky :?
User avatar
betters
Administrátor
 
Posts: 19
Joined: Wed 07. Apr 2010 12:59:53
Location: Pelhřimov


Re: Šumava

Postby T/Sgt Milewski » Thu 29. Jul 2010 22:23:43

Tak se nám pomalu scházejí zájemci. Asi ale bude potřeba dořešit softové zbraně. Nejsem si jistý, jestli všichni zájemci mají tyhle kvéry. Spíš si myslím že ne.

Johny jak je to se zbraněma ? Jakékoli nebo jen US WW2? To bychom asi dopadli bledě. Účast lidí by byla ale nebylo by co vzít do ruky. A to je u těhle akcí docela problém ......
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Šumava

Postby Raymond » Thu 29. Jul 2010 23:01:22

já osobně bych asi WW2 nesplašil, ale to co jsem měl posledně na airsoft TC tj.4ks různé, bych snad mohl opět zapůjčit, tak nevím jak se k tomu Johny vyňadří? :)
User avatar
Raymond
 
Posts: 3
Joined: Thu 29. Jul 2010 22:52:02
Location: Ledeč nad Sázavou, jinak rodné město Pelhřimov


Re: Šumava

Postby LEO » Fri 30. Jul 2010 6:51:55

Pokud si to dobře pamatuji, tak mimo druhoválečných kvérů ja povolená M14 jinak nic. Možná se ovšem pletu.
LEO
 


Re: Šumava

Postby betters » Fri 30. Jul 2010 11:38:09

Leo má pravdu. Bylo to tak i minulý rok.
User avatar
betters
Administrátor
 
Posts: 19
Joined: Wed 07. Apr 2010 12:59:53
Location: Pelhřimov


Re: Šumava

Postby J. Thomas » Sun 01. Aug 2010 15:33:46

Zdravím Vás přátelé,

po dlouhé době jsem opět na netu.

Takže: jen tak v rychlosti. Nemám vůbec tušení o účasti, protože na email mi moc z Vás neodpovědělo. Vlastně jen Betters, Taylor a Joe S. ( takže ty chválím ), pokud ještě někdo ( jak tu čtu tak asi Charlie a Raymond ) tak mám radost, a začnu schánět kvéry kde se dá i kde se nedá. Nevím jestli seženu dost. pokuste se využít i své zdroje na vypůjčení.

Co se týká zbraní tak jsou povolené všechny ww2 ( takže i kořistní ) a k tomu ještě pro US povolená M14. Ptal jsem se Heinricha jestli je možnost zapůjčit si od něj jako vloni a ještě se poohlédnu po mých zdrojích. Každopádně co se mě týká tak já už mám v softu odstříleno dost a v případě nedostatku kvůrů půjčím svého thompsona a půjdu s denixem. denix je mimochodem taky povolen.

Každopádně závěrem:
1) pokud ještě nědko kromě jmenovaných ( Charlie, Betters, Raymond, Joe S., Taylor ) chce ject tak at dá co nejdříve vědět, bud tady nebo mě na email...
2) už mám nějaké info a docela se mi to zamlouvá, ale aby¨ch vám nekazil překvapení, tak si to nechám pro sebe. Důležitý je páteční sraz do 20:00. ( dá se i později, ale pro absolvování celého programu to chce v pátek do 8mi, začíná se hned v pátek večer )
J. Thomas
 


Re: Šumava

Postby W.H.Taylor » Mon 02. Aug 2010 21:22:55

No já každopádně jedu ale to už tu bylo řečeno... tak tedy proč píšu - pokud by snad někdo měl nějaké Doláče nazbyt a uvažoval o těchto typech akcí + TC trochu do budoucna doporučuji navštívit http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath=176_1_200&sort=2a&page=2 mají tam jak M1928 tak M1A1 a oboje dokonce naskladě.... dnes jsem odsud objednal M1928 tak jsem zvědav...

doporučuji využít dekorační slevy
(neposkytuje se záruka na střelbu ale po pravdě málokdy vám stejně tu záruku uznaj takže a je to asi o 1000 - 1500 levnější --- jinak je to dole "stand. záruka / dekor. sleva)

A to je zatím asi vše... no a taky mají na http://www.anareus.cz BARču ale chtěj za ní asi 25k takže nic moc... ale je to dřevokov a limitovaná edice ... mají jen jeden kus na skladě.
User avatar
W.H.Taylor
Administrátor
 
Posts: 17
Joined: Tue 08. Jun 2010 18:09:12
Location: Horažďovice

Next

Return to Board index

Return to Airsoft

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests