Page 1 of 1

The Baseballs

PostPosted: Tue 03. Aug 2010 10:55:17
by W.H.Taylor
Při návratu z dovolené jsem se při průjezdu Slovinskem zaposlouchal (mimo jiné mezi úžasnou hromadou sraček, které byly v FM pásmu poskládány přesně tak aby nezbyla ani skulinka prostoru pro vysílání FM Transmiteru - neuvěřitelné kolik ty sr***i mají rádií) do zajímavě přezpívaný písničky Umbrella, která je spíš známá v úpravě "BUBAČKY" Rijani nebo jak se ta opička jmenuje a tak jsem po příjezdu začal hledat která že to kapelka takhle pěkně předělala Bubáčí dílko a narazil jsem na bohužel říšskou kapelu "The BASEBALLs" a její albul "Strike!". Nejen že jsem objevil zmíněný song umbrella ale i další poměrně známé písničky v jejich podání a je to opravdu pěkný počin (i když je z říše) a stojí za to se mu věnovat, jen škoda že k naší činnosti je vzdálen tak 10-15 let "retroDatací" ale na Nam by to sedlo :D

Jinak official stránky jsou myslím http://www.thebaseballs.com

Re: The Baseballs

PostPosted: Tue 03. Aug 2010 17:35:15
by Flint
Docela jim to jde, ale v Plzni někdo získal kontakt na tuším že swingovou kapelu co se oblíkaj jak mafiáni (proužkovaný sako a klubouk). Pokud si dobře vzpomínám byl to Davído.

Re: The Baseballs

PostPosted: Fri 06. Aug 2010 10:37:35
by 2nd Lt. Martin
Tohle není vůbec špatné. Kluci se snaží. Hlavně aby jim to vydrželo a měli úspěch. Projel jsem pár písniček a nenašel jsem moc těch, které by mne hned na poprvé uchvátily. Tak uvidíme.

Re: The Baseballs

PostPosted: Tue 17. May 2011 20:50:25
by John M Smith
Docela dost jsem tomu propadnul. Tohle já rád :)
Teď skoro po roce už mají tři alba:

Strike
Strike! Back
Strings 'n' Stripes