Skip to content


Videa - všehochuť


Re: Videa - všehochuť

Postby Swaber » Sat 04. Dec 2010 14:20:43

Tak jsem našel střih na ten prostěrádlovej převlečník
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Videa - všehochuť

Postby Carney » Sat 04. Dec 2010 14:38:42

Šwaber: Prosimtě, cos to sem dal? To je návod na výrobu převlečníku? mě to přijde spíš jako vytržená stránka z knihy "Jak se správně oblékat" pro členy Ku Klux klanu :lol:
Vše, co děláš, může způsobit výstřel! Včetně nicnedělání...
User avatar
Carney
 
Posts: 7
Joined: Mon 23. Aug 2010 18:23:27


Re: Videa - všehochuť

Postby Leo » Sat 04. Dec 2010 20:19:47

Swaber wrote:Výroba převlečníků na frontě z kořistních prostěradel místních hospodyněk na konci roku 1944 je známá věc. Dokonce na to existuje i armádní návod jak to vyrobit. Americká armáda totiž neměla zavedeny zimní maskovací převlečníky, kromě uniforem horských jednotek které byly bílé. Pokud jsou vidět us vojáci v maskovacích bílých převlečnících, tak jsou to britské převlečníky. Zimní maskovací výstroj se na frontu dostala pravděpodobně až začátkem roku 1945 a to ještě v omezené míře a jen k některým jednotkám.
A šikézní vesta z berana je největší hulvátovina co jsem zatím viděl :lol:


jj to je známé....
Hulvátovina? Celkem tomu rozumím a kdo tam ležel v dírách také tak mě dá za pravdu, že je to otázka života a smrti :D
User avatar
Leo
 
Posts: 375
Joined: Fri 30. Jul 2010 17:40:32


Re: Videa - všehochuť

Postby Swaber » Sun 05. Dec 2010 12:16:30

Pro Countryho: Nesměj se. Však už moc dobře vím žes doma prozkoumal ubrusové možnosti. :twisted:

Pro Leoše: Rozumíš čemu? Že má vestičku, nebo rozumíš ležení v díře? Páč já taky rozumím ležení v příkopu.
Onehdy jsem tam spadnul i s bicyklem ;)
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Videa - všehochuť

Postby Flint » Sun 05. Dec 2010 12:43:05

Swaber wrote:Pro Countryho: Nesměj se. Však už moc dobře vím žes doma prozkoumal ubrusové možnosti. :twisted:

Pro Leoše: Rozumíš čemu? Že má vestičku, nebo rozumíš ležení v díře? Páč já taky rozumím ležení v příkopu.
Onehdy jsem tam spadnul i s bicyklem ;)


Kdo by takovou vestičku nechtěl že? :-D Ta musí hřát parádně :-)
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Videa - všehochuť

Postby T/Sgt Milewski » Sun 05. Dec 2010 17:43:26

Carney wrote:Šwaber: Prosimtě, cos to sem dal? To je návod na výrobu převlečníku? mě to přijde spíš jako vytržená stránka z knihy "Jak se správně oblékat" pro členy Ku Klux klanu :lol:

Mě napadlo to samý ( myslim to s tím Ku-klux-klanem ). Hele bacha aby nám to tady nezavřeli za podporování hnutí potlačující nepotlačitelné právo na to se kamkoliv protlačit .......
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Videa - všehochuť

Postby T/Sgt Milewski » Sun 05. Dec 2010 17:49:18

Swaber wrote:Pro Countryho: Nesměj se. Však už moc dobře vím žes doma prozkoumal ubrusové možnosti. :twisted:

Pro Leoše: Rozumíš čemu? Že má vestičku, nebo rozumíš ležení v díře? Páč já taky rozumím ležení v příkopu.
Onehdy jsem tam spadnul i s bicyklem ;)

No já nevím, už pár let si vozím pod spacák kousek beránka a zatím si na něj nemůžu stěžovat. Hlavně v zimě si spolu dost rozumíme. A myslím, že pokud měl někdo na frontě možnost vyrabovat z nějakého baráku třeba kanape, tak si ho do té díry určitě přitáhl. Aspoň já bych to určitě udělal. ( i to je originál )
Všichni přece víme, že není nad to, když člověk bydlí v suchu a relativním teple. I když není nad dobře větraný okop, že jo, Leo ??? :lol: :lol: :lol:
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Videa - všehochuť

Postby Flint » Mon 06. Dec 2010 22:55:26

S/sgt Milewski wrote:
Swaber wrote:Pro Countryho: Nesměj se. Však už moc dobře vím žes doma prozkoumal ubrusové možnosti. :twisted:

Pro Leoše: Rozumíš čemu? Že má vestičku, nebo rozumíš ležení v díře? Páč já taky rozumím ležení v příkopu.
Onehdy jsem tam spadnul i s bicyklem ;)

I když není nad dobře větraný okop, že jo, Leo ??? :lol: :lol: :lol:


Ono někdy je to výhoda .. pokud sdílíš díru a své chvilky radosti s klubovým smraďochem Freedomem
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Videa - všehochuť

Postby T/Sgt Milewski » Thu 09. Dec 2010 20:17:28

No je fakt, že bychom už měli pro Freedoma vymyslet nějakou funkci úměrnou jeho dovednostem.
S tím smradem už je pověstný i mimo naší jednotku. :o
Ještě že ve WW2 se nepoužívaly chemické zbraně. To bychom museli vytvořit chemical corps squad a Freedom by byl určitě jeho velitelem. :geek: :geek:
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Videa - všehochuť

Postby Carney » Fri 10. Dec 2010 12:10:42

S/sgt Milewski wrote:No je fakt, že bychom už měli pro Freedoma vymyslet nějakou funkci úměrnou jeho dovednostem.
S tím smradem už je pověstný i mimo naší jednotku. :o
Ještě že ve WW2 se nepoužívaly chemické zbraně. To bychom museli vytvořit chemical corps squad a Freedom by byl určitě jeho velitelem. :geek: :geek:

Náhodou.. Nedělejte si z něj prdel.. Teď je Freedom navržen za získaní nejvyššího slovenského státního vyznamenání (jako jediný cizinec v dějinách SR).. A to díky svojí návštěvě Slovenska před rokem, v době kdy byla plynová krize, kterou pouze pomocí svých vlastních zdrojů a dvou plechovek fazolí dokázal vyřešit.. Teď dokonce existují projekty na nový plynovod Pelhřimov -> bratislava.. A Rusové jen tiše závidí.. :)
Vše, co děláš, může způsobit výstřel! Včetně nicnedělání...
User avatar
Carney
 
Posts: 7
Joined: Mon 23. Aug 2010 18:23:27

PreviousNext

Return to Board index

Return to Nezařazeno

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests