Skip to content


Tehdy a Dnes


Re: Tehdy a Dnes

Postby L.Cutter » Tue 15. Nov 2011 19:40:41

Leo wrote:hele kámo ... odpusť si prosím ty věčné poznámky typu nasadkář. Ty frajeři byli elita a nemohou za to, že je nějací blbečci špatně kopíruji. Pokud to napíšeš u nějakého novodobého frajera, tak to unesu. Ovšem u veterána mě to bolí na duši. Respektuj prosím jejich výkony a objeti v 2WW. Zaslouží tvůj respekt a to stejně jako každý nasazený voják. Děkuji :)


začal si s čolkem...tak bacha na ty obJeti :lol: :lol: :lol:
User avatar
L.Cutter
 
Posts: 86
Joined: Fri 01. Apr 2011 19:00:25


Re: Tehdy a Dnes

Postby Flint » Wed 16. Nov 2011 15:42:36

teď jde o to jestli objížděli nebo objímali ;-)
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Tehdy a Dnes

Postby Flint » Thu 17. Nov 2011 14:35:57

Image
té bazuky jsem si nejprve vůbec nevšiml
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Tehdy a Dnes

Postby T/Sgt Milewski » Thu 17. Nov 2011 21:59:44

Leo wrote:hele kámo ... odpusť si prosím ty věčné poznámky typu nasadkář. Ty frajeři byli elita a nemohou za to, že je nějací blbečci špatně kopíruji. Pokud to napíšeš u nějakého novodobého frajera, tak to unesu. Ovšem u veterána mě to bolí na duši. Respektuj prosím jejich výkony a objeti v 2WW. Zaslouží tvůj respekt a to stejně jako každý nasazený voják. Děkuji :)

Co to jako je za výlev? Krvácí ti srdce pro staříka kterého jsi vživotě neviděl? Přestaňte se koukat na filmy a jděte si něco prožít.
Začínám být na slova "ELITA" a "SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST" opravdu kyselej.
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Tehdy a Dnes

Postby Leo » Fri 18. Nov 2011 9:58:17

S/sgt Milewski wrote:
Leo wrote:hele kámo ... odpusť si prosím ty věčné poznámky typu nasadkář. Ty frajeři byli elita a nemohou za to, že je nějací blbečci špatně kopíruji. Pokud to napíšeš u nějakého novodobého frajera, tak to unesu. Ovšem u veterána mě to bolí na duši. Respektuj prosím jejich výkony a objeti v 2WW. Zaslouží tvůj respekt a to stejně jako každý nasazený voják. Děkuji :)

Co to jako je za výlev? Krvácí ti srdce pro staříka kterého jsi vživotě neviděl? Přestaňte se koukat na filmy a jděte si něco prožít.
Začínám být na slova "ELITA" a "SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST" opravdu kyselej.


Zrovna tak jako já na neustálé oslovování Násadkář. Staříka jsem sice neznal, ale překvapuje mě, že zrovna tobě by jsem měl vysvětlovat jak to bylo myšleno. :shock:
User avatar
Leo
 
Posts: 375
Joined: Fri 30. Jul 2010 17:40:32


Re: Tehdy a Dnes

Postby Flint » Fri 18. Nov 2011 13:30:55

Násadkář ... blátošlap ... obrněnec ... (na víc se teď nevzpomenu) jsou to normální slova které se používají u všeho nejsou myšleny urážlivě ... je to prostě něco jako slang ;-) A řekl bych že se tady nikdo nesnaží urazit US vojáka z WW2. Někdo má radši para jednotky někdo jednotky co byli v československu někdo všechny. Každopádně kvůly slovu Násadkář nemá cenu se tady čertit. ;-)
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Tehdy a Dnes

Postby Swaber » Sat 19. Nov 2011 11:22:57

Čím jsi dědku starší, tím si moudřejší. Leošovi se samozřejmě omlouvám, že jsem ho urazil komentářem anonimní fotografie kde ani nejsou tváře. JInak dědo u obrněnců jsi zapoměl na výraz traktoristi :lol:
Tohle fórum je jako rybičky. Dá se na to čumět furt, jednou denně sem stačí nasypat a hned je živo...
User avatar
Swaber
 
Posts: 275
Joined: Fri 06. Aug 2010 13:22:50


Re: Tehdy a Dnes

Postby T/Sgt Milewski » Sat 19. Nov 2011 14:26:51

Swaber wrote:Čím jsi dědku starší, tím si moudřejší. Leošovi se samozřejmě omlouvám, že jsem ho urazil komentářem anonimní fotografie kde ani nejsou tváře. JInak dědo u obrněnců jsi zapoměl na výraz traktoristi :lol:

Tak hele týpku, na traktoristi mi nešahej. Byli totiž elita a je to moje srdeční záležitost .... :roll:
A vůbec, pojďte se bavit kulturně.

Např.: Je možné, aby plukovník dělal nabíječe T-sergeantovi?
Skutečnost nebo fikce?
Skutečně existoval kanonek poručíka Reeda????
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Tehdy a Dnes

Postby John M Smith » Sat 19. Nov 2011 14:31:14

S/sgt Milewski wrote:
Swaber wrote:Čím jsi dědku starší, tím si moudřejší. Leošovi se samozřejmě omlouvám, že jsem ho urazil komentářem anonimní fotografie kde ani nejsou tváře. JInak dědo u obrněnců jsi zapoměl na výraz traktoristi :lol:

Tak hele týpku, na traktoristi mi nešahej. Byli totiž elita a je to moje srdeční záležitost .... :roll:
A vůbec, pojďte se bavit kulturně.

Např.: Je možné, aby plukovník dělal nabíječe T-sergeantovi?
Skutečnost nebo fikce?
Skutečně existoval kanonek poručíka Reeda????


třeba mu pouze ukazoval kam co patří :).
Ale spíš bych se chtěl zeptat, tyhle fotky máte z nějakého určitého zdroje nebo náhodně pohledáváte?
Nadšenec, kutil a "privátník" John Myron Smith
--------------------------------------------------------
Image
User avatar
John M Smith
 
Posts: 462
Joined: Tue 10. Aug 2010 9:22:24


Re: Tehdy a Dnes

Postby T/Sgt Milewski » Sat 19. Nov 2011 15:03:30

John M Smith wrote:
S/sgt Milewski wrote:
Swaber wrote:Čím jsi dědku starší, tím si moudřejší. Leošovi se samozřejmě omlouvám, že jsem ho urazil komentářem anonimní fotografie kde ani nejsou tváře. JInak dědo u obrněnců jsi zapoměl na výraz traktoristi :lol:

Tak hele týpku, na traktoristi mi nešahej. Byli totiž elita a je to moje srdeční záležitost .... :roll:
A vůbec, pojďte se bavit kulturně.

Např.: Je možné, aby plukovník dělal nabíječe T-sergeantovi?
Skutečnost nebo fikce?
Skutečně existoval kanonek poručíka Reeda????


třeba mu pouze ukazoval kam co patří :).
Ale spíš bych se chtěl zeptat, tyhle fotky máte z nějakého určitého zdroje nebo náhodně pohledáváte?


Já teda nevím jak kdo, ale já vždycky prohledávám svoje určité zdroje ... :lol:
Jinak to že by mu mohl ukazovat kam se co strká - to mě nenapadlo ... :(
Úplně jsi mi zkazil pointu ... :x
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15

PreviousNext

Return to Board index

Return to Nezařazeno

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests