Skip to content


Fotky, obrázky a podobné


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Flint » Wed 25. Jan 2012 19:12:54

tak to je jasný že se s M16 nemůžeš rovnat téměř v ničem. Ale to přebíjení bych tam jako nevýhodu neuváděl :-D
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Leo » Fri 27. Jan 2012 8:12:31

právě to přebíjení je největší problém. Jde tam o střelbu na čas a přesnost. Většina stanovišť vyšla na 3 rámečky. M-ky většinou nepřebíjeli a pokud ano tak max 1x no a Garand? To jsou jednoduché počty. :D prostě není sebemenší šance konkurovat, když rozhodují setiny sekund ve výsledcích. Přesto to bylo fakt zajímavé :D
User avatar
Leo
 
Posts: 375
Joined: Fri 30. Jul 2010 17:40:32


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Joe Perry » Tue 31. Jan 2012 22:12:27

Chlapci,jestli dovolíte,tak to trochu upřesním.
Samo,že puška M1 nemá šanci proti pušce M16,je to taky do prdele jen asi dvacet pět let let vývoje.
Útočná puška je jiná kategorie a koncepce,než puška samonabíjecí,ale mne trochu dorazil komentář o nemožnosti
taktického přebíjení garanda.To si totiž chlapci pisatel popletl pojmy a dojmy.
Taktické přebíjení mimojiné také znamená to,že mohu nahradit kdykoli během boje zásobu střeliva ve zbrani novým
počtem munice,resp.jinými slovy si nachystat před dalším možným nebezpečím plnou kapacitu zásobníku,nebo rámečku
a to u pušky M1 lze a kdo to neví,tak z ní nikdy nevystřelil..........
Jinak jsem moc rád,že máte různé postřehy,je vidět,že máte pomalu i znalosti a většina z vás o to též zájem
Joe Perry
 
Posts: 89
Joined: Sun 08. Aug 2010 20:26:46


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Leo » Wed 01. Feb 2012 8:18:49

Mno to že se dá dobíjet munice v M1 já taky nevím. Budu to muset vyzkoušet jak doplnit rámeček v kveru bez toho aby jsem ho musel vyhodit... Tedy pokud jsem to pochopil dobře .... No a oni opravdu z garanda nikdy nestříleli a většina ho nikdy ani neviděla, byli jsme taková atrakce na fotky :D :D ostatně jako vždy a všude :D :D
User avatar
Leo
 
Posts: 375
Joined: Fri 30. Jul 2010 17:40:32


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby T/Sgt Milewski » Wed 01. Feb 2012 20:24:29

Leo wrote:Mno to že se dá dobíjet munice v M1 já taky nevím. Budu to muset vyzkoušet jak doplnit rámeček v kveru bez toho aby jsem ho musel vyhodit... Tedy pokud jsem to pochopil dobře .... No a oni opravdu z garanda nikdy nestříleli a většina ho nikdy ani neviděla, byli jsme taková atrakce na fotky :D :D ostatně jako vždy a všude :D :D


Ano .... taktické přebít znamená vyhodit rámeček ze zbraně a zasadit nový - plný.
O šetření nákladů zde nejde. To pochopitelně při boji nikdy :o)
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Joe Perry » Tue 07. Feb 2012 17:21:48

Přesně tak,jak napsal Charlie!!!
Je vidět brácho,že nejsi nadarmo Ssgt.Jasně,že v boji nejde o šetření munice,ale výměna rámečků není problém
Joe Perry
 
Posts: 89
Joined: Sun 08. Aug 2010 20:26:46


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby T/Sgt Milewski » Tue 07. Feb 2012 21:42:10

Joe Perry wrote:Přesně tak,jak napsal Charlie!!!
Je vidět brácho,že nejsi nadarmo Ssgt.Jasně,že v boji nejde o šetření munice,ale výměna rámečků není problém

.... tedy pokud to včas dopředu trošku potrénuješ ... ale to asi všichni znají z vlastní zkušenosti :)
"Já jsem prohrál tento zápas a vy mi z této situace musíte pomoci, jak nejlépe umíte."
Generál Lee - Gettysburg 1863
User avatar
T/Sgt Milewski
 
Posts: 606
Joined: Wed 21. Jul 2010 21:38:15


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Flint » Wed 08. Feb 2012 21:47:01

S/sgt Milewski wrote:
Joe Perry wrote:Přesně tak,jak napsal Charlie!!!
Je vidět brácho,že nejsi nadarmo Ssgt.Jasně,že v boji nejde o šetření munice,ale výměna rámečků není problém

.... tedy pokud to včas dopředu trošku potrénuješ


tomu říkám věcná připomínka :-D
Nejmladší Dědek v Čechách
User avatar
Flint
 
Posts: 884
Joined: Thu 08. Apr 2010 7:06:28


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby Joe Perry » Fri 10. Feb 2012 11:53:25

Ano,věcná připomínka,mám pocit,že vím,jak to Flint myslel.
Stále více přemýšlím o tom,jak kolem sebe semknout nováčky a také lidi,kteří to potřebují a chtějí,pořádat více
akcí TC,zaměřených hlavně na základní výcvik a zdokonalení v dovednostech a voj. odbornostech,mezi něž by
mohlo patřit také třeba manipulace se zbraněmi za použití delaborované munice.
Ale volného času ubývá jak mně,tak i ostatním,bohužel.Pokud by si však někdo z vás stýskal po takovýchto akcích,
nemám nejmenší problém jít do toho s váma,avšak uvítal bych účast větší,než tři lidi.......
Joe Perry
 
Posts: 89
Joined: Sun 08. Aug 2010 20:26:46


Re: Fotky, obrázky a podobné

Postby J.Hawkins » Fri 10. Feb 2012 12:41:25

J.Hawkins
 
Posts: 40
Joined: Mon 02. Aug 2010 15:31:25

PreviousNext

Return to Board index

Return to Nezařazeno

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests